logo
Ahoj manažere závodní stáje! Pro používání fóra se musíš Přihlásit nebo Zaregistrovat.

Oznámení

Icon
Error

Možnosti
Přejít k poslední zprávě Přejít k nejnovější zprávě
PlusOne  
#1 Odesláno : 23. září 2014 10:22:09(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Když zadávám nový duel, zatrhnu "Pouze soupeři se stejným nebo nižším levelem" - toto ale platí pro manažera, ne pro vozidlo, že?
Z mého pohledu toto nedává smysl - takto mě totiž může "vyzvat" kdokoliv s jakýmkoliv autem - např. zadám duel s Cittroen Class 1, a odpověď přijde v podobě BiMW Pro Class 4. Je jasné, kdo pak zvítězí, a můžu mít do auta nainvestováno sebevíc.

Nebylo by lepší mít možnost omezit maximální úroveň auta, nebo ji nastavit napevno? Jedničky s jedničkama, dvojky s dvojkama a podobně? (Level soupeře jako podružnou věc možná taky).

Upraveno uživatel 25. září 2014 10:27:43(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

lukyn  
#2 Odesláno : 27. září 2014 16:27:47(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Byla by to také další zajímavá funkce. Takhle to funguje třeba u klasický turnajů, kde je to omezeno i na typ auta. Jeden turnaj je jen pro speciální vozidla, tzn. že se do něj ani nemůže přihlásit manažer, který vozidlo S nevlastní.

Je možné, že by tato funkce šla rozšířit i na duely a nemusel by to být takový problém. Špatné hráčsky by to taky nebylo. Efekt by byl jednoznačně vyváženější síla soupeřů. Respektive slabí hráč by měl větší šanci najít si soupeře na své úrovni a nemusel by si nechat dlouhou dobu vyklepávat pírka.
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
PlusOne  
#3 Odesláno : 10. prosince 2014 11:24:29(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Aby to nezapadlo ;-)
Zrovna dneska jsem založil pár Duelů s Class1 autem, přesto na mě uživatel "vytáhl" čtverkový kalibr... myslím, že by nebylo od věci udělat omezení typu: auto Class1 může vyzvat zase jenom jednička, Class2 může vyzvat jednička i dvojka atd.

Upraveno uživatel 10. prosince 2014 11:52:59(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

PlusOne  
#4 Odesláno : 16. prosince 2014 16:33:28(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Tak šlo by s tím něco dělat?
Začínají mě fakt nebavit srágory, které si proti Class 2 autu neváhají vzít čtyřkové...
lukyn  
#5 Odesláno : 22. prosince 2014 14:48:29(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Ahoj, zatím tuto úpravu v krátké době neplánujeme.
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
m.artty  
#6 Odesláno : 30. prosince 2014 17:34:25(UTC)
m.artty


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 20.9.2014(UTC)
Zpráv: 38
Czech Republic

Jsem také pro zavedení nějakého omezení... a nebo nezobrazovat jakým autem, vyzivatel jede. Poslední dobou se mi stává, že pokud založím duely, můžu je považovat automaticky za prohrané... protože vždy přijde nějaký koumák, co si vezme level S proti levelu 1... Myslím si, že větší význam by mělo omezovat třídy vozů než omezovat level soupeře.
lukyn  
#7 Odesláno : 31. prosince 2014 17:33:34(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Kdyby se tato funkce dělala zřejmě bychom to udělali stejným způsobem jako omezení manažera. Tzn. že výzvu by mohl přijmout pouze manažer s vozidlem stejném nebo nižší třídy.
Třída S by byla nejvyšší, takže pokud by bylo v založeném duelu vozidlo třídy S, tak by mohl výzvu přijmout kdokoliv s jakýmkoliv vozidlem.

Jiný příklad by byl, kdyby manažer nasadil vozidlo třídy 3. V takovém případě by mohl výzvu přijmout manažer s vozidly třídy 1,2,3.
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
PlusOne  
#8 Odesláno : 1. ledna 2015 16:34:14(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Původně odeslal lukyn Přejít na zveřejněné příspěvky
Kdyby se tato funkce dělala zřejmě bychom to udělali stejným způsobem jako omezení manažera. Tzn. že výzvu by mohl přijmout pouze manažer s vozidlem stejném nebo nižší třídy.
Třída S by byla nejvyšší, takže pokud by bylo v založeném duelu vozidlo třídy S, tak by mohl výzvu přijmout kdokoliv s jakýmkoliv vozidlem.

Jiný příklad by byl, kdyby manažer nasadil vozidlo třídy 3. V takovém případě by mohl výzvu přijmout manažer s vozidly třídy 1,2,3.



Přesně tak jsem to měl na mysli, když jsem psal

Původně odeslal PlusOne Přejít na zveřejněné příspěvky

... myslím, že by nebylo od věci udělat omezení typu: auto Class1 může vyzvat zase jenom jednička, Class2 může vyzvat jednička i dvojka atd.

lukyn  
#9 Odesláno : 4. ledna 2015 9:52:51(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Ano, to je ono Plusi. Pořád nad tím přemýšlím, protože je to funkce poměrně vhodná a měla by pozitivní vliv na herní morálku. (Nedegraduje tě pořád to, že tvé nabídky na duely vybírá pouze nějaký silnější hráč a silnější hráči budou mít naopak stížený výběr vyloženě slabších hráčů...konkurence bude vyrovnanější pro všechny).
Zkusím to ještě zvážit, protože funkci už máme k dispozici u turnajů. Aplikace na duely by mohla být velmi jednoduchá.
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
PlusOne  
#10 Odesláno : 28. ledna 2015 14:59:40(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Původně odeslal lukyn Přejít na zveřejněné příspěvky
Ano, to je ono Plusi. Pořád nad tím přemýšlím, protože je to funkce poměrně vhodná a měla by pozitivní vliv na herní morálku. (Nedegraduje tě pořád to, že tvé nabídky na duely vybírá pouze nějaký silnější hráč a silnější hráči budou mít naopak stížený výběr vyloženě slabších hráčů...konkurence bude vyrovnanější pro všechny).
Zkusím to ještě zvážit, protože funkci už máme k dispozici u turnajů. Aplikace na duely by mohla být velmi jednoduchá.



Je tohle normální????


Manažer: PlusOne
Závodní stáj: 3P Racing
SZS: NO FEAR
Level: 6
Jezdec: Dominik Rossi
Mechanik:
Vozidlo: BiMW Standart Class 3
Čas: 01:58,329
Výhra: 10 000
Rank: 5
VS.
Manažer: XXXX
Závodní stáj: XXXX
SZS: XXXX
Level: 6
Jezdec: Lloyd XXXX
Mechanik:
Vozidlo: Audini R-8 Special
Čas: 01:58,472
Výhra: 5 000
Rank: 0

Ano, vyhrál jsem (o pár desetinek), ale jde k***a o princip!

Upraveno uživatel 28. ledna 2015 15:03:01(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

m.artty  
#11 Odesláno : 9. února 2015 13:27:35(UTC)
m.artty


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 20.9.2014(UTC)
Zpráv: 38
Czech Republic

To je hrdinství :D

Manažer: m.artty
Závodní stáj: Martty Racing
SZS: Tuning-Forum.org
Level: 6
Jezdec: Tony Pedersen
Mechanik:
Vozidlo: Oppel Class 1
Čas: 02:27,096

Manažer: XXXX
Závodní stáj: XXXX
SZS: XXXX
Level: 6
Jezdec: Titus Diaz
Mechanik:
Vozidlo: Audini R-8 Special
Čas: 02:21,579
PlusOne  
#12 Odesláno : 13. února 2015 14:41:02(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Původně odeslal m.artty Přejít na zveřejněné příspěvky

Vozidlo: Audini R-8 Special



Tohle auto tu mají (podle historie Dražeb) jen dva manažeři, takže bych řekl, že to je jeden a ten samej :)
Je teda každého věc, s čím jde do Duelu, a všichni chceme vyhrávat, ale tohle už snad ani nemá smysl komentovat ...takže se znova ptám, admine, KDY bude v Duelech implementována funkce "Pouze vozidla stejné třídy"? Chtěl bych, aby měl každý možnost si zvolit, jestli chce soupeře se stejnou úrovní vozidla (a třeba zároveň manažery se stejným nebo nižším rankem), nebo jestli dá Lio...jinému manažerovi nějaké ty rank body "zdarma"....

Upraveno uživatel 13. února 2015 14:43:54(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

Vobejda  
#13 Odesláno : 13. února 2015 16:26:13(UTC)
Vobejda


Kategorie: Nováček fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 25.8.2014(UTC)
Zpráv: 12

Proti bráchovi jezdí nejen on, hromada dalších už proti němu poslední dobou co dává duely s class 1-kama použila class 4 někdy i speciálku, říkal, že občas to jsou i lidi z před-betaverze, že to není jen doména těch nových. Proti mě už taky někteří použili class 4 ale já moc nehraji, takže se nesnažím dávat do duelu nejlepší auta, spíše jen nechci vyhodit ty akční body a tak většina vyhraje, ale co už 5 nebo 10tis to už je jedno ;)

Každopádně mám vyřídit, že jeho to defakto netrápí, nad většinou vyhraje i když použijí class 4 a tam kde prohraje, přijde jen o pár ranků které mu jsou k ničemu, jenže furt lepší přijít o pár ranků, jak "vyhodit z okna" ty akční body, pač by s ním pak nikdo nejezdil duely a s levelem 7 si moc vybírat nemůže :D Z principu je to asi špatné, jenže je potřeba si uvědomit, že pokud se to omezí tak s Vámi ty duely nikdo pak nebude jezdit... těch lidí tu zase tolik není ;) On by byl pro zavedení limitu na třídu auta a zrušení limitu na level. Pač každý si omezí level a on pak nemá s kým jezdit, přitom jeho duely mu vyberou stejně silní hráči co mají jen pár ranků méně ale on si jejich duely vybrat nemůže (nevidí je, ale když se kouknu já nějaké tam jsou)... To omezení levelů by udělal asi max do 4 úrovně, pač při 5 a větším levelu už to opravdu nemá vliv na sílu hráče, jen to ukazuje jakou kdo má taktiku a jak měl štěstí třeba na poháry, bonusy apod kde se získává nejvíce ranků.

EDIT:

Třeba teď, při psaní toho postu jsem dal pár duelů a tohle je výsledek ;)

Manažer: Vobejda
Závodní stáj: Vobejdovic
SZS: BMW Klub ČR
Level: 6
Jezdec: Gabriel Goldberg
Mechanik:
Vozidlo: Cittroen Class 1
Čas: 02:10,543
Výhra: 5 000
Rank: 0
VS.

--- Nebyl to Li... ten druhý ;)
Jezdec: Aron Diaz
Mechanik:
Vozidlo: Audini R-8 Special
Čas: 01:58,788
Výhra: 10 000
Rank: 5


Nebo


Manažer: Vobejda
Závodní stáj: Vobejdovic
SZS: BMW Klub ČR
Level: 6
Jezdec: Gabriel Goldberg
Mechanik:
Vozidlo: Cittroen Class 1
Čas: 02:10,258
Výhra: 10 000
Rank: 5
VS.

--- ten samý
Jezdec: Aron Diaz
Mechanik:
Vozidlo: Mersedes Pro Class 4
Čas: 02:12,680
Výhra: 5 000
Rank: 0


Ale jak říká brácha... je to fuk, když jde o ho.no :D

Upraveno uživatel 13. února 2015 18:34:50(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

PlusOne  
#14 Odesláno : 13. února 2015 19:05:49(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Původně odeslal Vobejda Přejít na zveřejněné příspěvky
Proti bráchovi jezdí nejen on, hromada dalších už proti němu poslední dobou co dává duely s class 1-kama použila class 4 někdy i speciálku, říkal, že občas to jsou i lidi z před-betaverze, že to není jen doména těch nových. Proti mě už taky někteří použili class 4 ale já moc nehraji, takže se nesnažím dávat do duelu nejlepší auta, spíše jen nechci vyhodit ty akční body a tak většina vyhraje, ale co už 5 nebo 10tis to už je jedno ;)

Každopádně mám vyřídit, že jeho to defakto netrápí, nad většinou vyhraje i když použijí class 4 a tam kde prohraje, přijde jen o pár ranků které mu jsou k ničemu, jenže furt lepší přijít o pár ranků, jak "vyhodit z okna" ty akční body, pač by s ním pak nikdo nejezdil duely a s levelem 7 si moc vybírat nemůže :D Z principu je to asi špatné, jenže je potřeba si uvědomit, že pokud se to omezí tak s Vámi ty duely nikdo pak nebude jezdit... těch lidí tu zase tolik není ;) On by byl pro zavedení limitu na třídu auta a zrušení limitu na level. Pač každý si omezí level a on pak nemá s kým jezdit, přitom jeho duely mu vyberou stejně silní hráči co mají jen pár ranků méně ale on si jejich duely vybrat nemůže (nevidí je, ale když se kouknu já nějaké tam jsou)... To omezení levelů by udělal asi max do 4 úrovně, pač při 5 a větším levelu už to opravdu nemá vliv na sílu hráče, jen to ukazuje jakou kdo má taktiku a jak měl štěstí třeba na poháry, bonusy apod kde se získává nejvíce ranků.



Brácha je tím pádem Vylízanec :)
Pozdravuj.
To, o čem je řeč, se mě týká taky, jsem prostě zvyklej si z principu už od začátku zatrhávat při tvorbě Duelu "pouze soupeři se stejnou úrovní nebo nižší", a nějak si nemůžu odvyknout to dělat :) Ale pokusím se ;) Aby měl férovou možnost mě vyzvat taky ;) Ranky mě netrápí, dělám to spíš jako výcvik jezdce, ale jde mi o princip.

Návrh na omezení do určité úrovně je rozumný, pak už má každý minimálně jednoho - dva konkurenceschopné jezdce, pokud je trošku šikovný, takže pak už to nemá smysl.


m.artty  
#15 Odesláno : 20. února 2015 19:47:35(UTC)
m.artty


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 20.9.2014(UTC)
Zpráv: 38
Czech Republic

Teď mě napadla jedna věc, jak by se dali duely vylepšit. Vysvětlím na příkladu:

Bude založel duel s autem level 3.

Porazím ho s autem level 1 nebo 2, dostanu 10 ranků.
Porazím ho s autem level 3, dostanu 5 ranků
Porazím ho s autem level 4 nebo S, dostanu 0 ranků.

Stejně tak by se to mohlo vyřešit i s penězma.
PlusOne  
#16 Odesláno : 20. března 2015 16:24:58(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Původně odeslal m.artty Přejít na zveřejněné příspěvky
Teď mě napadla jedna věc, jak by se dali duely vylepšit. Vysvětlím na příkladu:

Bude založel duel s autem level 3.

Porazím ho s autem level 1 nebo 2, dostanu 10 ranků.
Porazím ho s autem level 3, dostanu 5 ranků
Porazím ho s autem level 4 nebo S, dostanu 0 ranků.

Stejně tak by se to mohlo vyřešit i s penězma.


Dobrý nápad.
Pokud bude navíc rozdíl třídy víc, jak dvě do plusu proti vyzyvateli, 10 ranků bych sebral, jako daň za zbabělost.

BTW, jsi pěkná sračka, Lione! :D I tak byl rozdíl na všech deseti Duelech do vteřiny...doufám, že ti těch 50 rank bodů stálo za to, já si aspoň vytrénoval jezdce, je relativně novej, potřebuje trénovat hodně :D


Manažer: PlusOne
Závodní stáj: 3P Racing
SZS: NO FEAR
Level: 7
Jezdec: Zdenek Yanev
Mechanik:
Vozidlo: Cittroen Class 1
Čas: 02:12,293
Výhra: 5 000
Rank: 0
VS.
Manažer: Lion30
Závodní stáj: Lion
SZS: Ford-club
Level: 6
Jezdec: Elvis Moretti
Mechanik:
Vozidlo: Fort Pro Class 4
Čas: 02:11,958
Výhra: 10 000
Rank: 5

Upraveno uživatel 20. března 2015 20:52:01(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

m.artty  
#17 Odesláno : 20. března 2015 21:24:19(UTC)
m.artty


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 20.9.2014(UTC)
Zpráv: 38
Czech Republic

PlusOne: +1, taky mi to teď "nandal" :-D
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.