logo
Ahoj manažere závodní stáje! Pro používání fóra se musíš Přihlásit nebo Zaregistrovat.

Oznámení

Icon
Error

Možnosti
Přejít k poslední zprávě Přejít k nejnovější zprávě
PlusOne  
#1 Odesláno : 26. února 2015 10:48:02(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Otázka na admina:

Bude se tedy hra nějak dál vyvíjet, někam se posouvat atd., nebo to uvázlo na mrtvém bodě?


Proč se na to ptám - nejen v téhle sekci je spousta (myslím si dobrých) nápadů od samotných hráčů, z nichž většina byla pozitivně přijata i adminem, sám admin pak vypsal "soutěž" o co nejlepší herní Úkoly, mluvilo se o tom, co by mohlo být, co by se dalo zlepšit, co by potřebovalo optimalizovat atd. - ale do dnešní doby se z těchto nápadů nerealizovalo NIC!

Proč????
m.artty  
#2 Odesláno : 26. února 2015 22:32:42(UTC)
m.artty


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 20.9.2014(UTC)
Zpráv: 38
Czech Republic

Moc se nakupujou Cashdisk, takže příjem je a není třeba to řešit dál... aspoň mě se to tak zdá.

Já mam téměř vše vyzkoumané, došel jsem z F třídy do třídy A a v podstatě nemám žádnou další "metu" co bych chtěl ve hře dokázat... možná ještě vyhrát A třídu nebo vyhrát pohár mistrů.

Upraveno uživatel 26. února 2015 22:35:27(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

PlusOne  
#3 Odesláno : 27. února 2015 10:51:52(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Původně odeslal m.artty Přejít na zveřejněné příspěvky
Moc se nakupujou Cashdisk, takže příjem je a není třeba to řešit dál... aspoň mě se to tak zdá.

Já mam téměř vše vyzkoumané, došel jsem z F třídy do třídy A a v podstatě nemám žádnou další "metu" co bych chtěl ve hře dokázat... možná ještě vyhrát A třídu nebo vyhrát pohár mistrů.



I o tom částečně mluvím, nejsou úkoly, takže tě nic netlačí dál, nápadů na různé úpravy atd. tu taky padlo dost, ale prostě ticho po pěšině...

ad) výzkum - já mám součástky otevřené komplet, vybavení garáže taky, takže už zkoumám auta jednotlivých tříd, a hledám nejlepší auto na daný typ tratě (rychlostní, akcelerační, technický)... některé výsledky jsou docela překvapivé :) Ale to není to, o čem jsem mluvil, prostě se nadělalo spoustu řečí s tím, jak "chceme hru dál vylepšovat", nápadů je od hráčů dost, a dobrých, ale prostě se furt nic neděje... takhle se na to spousta hráčů s prominutím vysere...

Upraveno uživatel 27. února 2015 10:54:58(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

lukyn  
#4 Odesláno : 14. března 2015 14:54:30(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Ahoj,

nápady a další rozvoj hry je momentálně zaparkovaný do kolonek "Další budoucnost". Nyní mohu prozradit, že jako další update bude připraven unlock standardních vozidel Class 5, několik sekcí vybavení pro upgrady a nové tratě.

Jako novinku nyní spouštíme soutěž k seriálu o speciální tréningový balíček pro zaměstnance, který posune jejich schopnosti za hranici jejich maximálních možností.

Upraveno uživatel 14. března 2015 14:55:07(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
m.artty  
#5 Odesláno : 5. července 2015 15:05:34(UTC)
m.artty


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 20.9.2014(UTC)
Zpráv: 38
Czech Republic

Kdy bude ten slibovaný update?
hrochz  
#6 Odesláno : 27. září 2015 11:53:03(UTC)
hrochz


Kategorie: Nováček fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 20.9.2015(UTC)
Zpráv: 4
Czech Republic
Bydliště: F.M

Původně odeslal m.artty Přejít na zveřejněné příspěvky
Kdy bude ten slibovaný update?


plus minus nikdy :)
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.