logo
Ahoj manažere závodní stáje! Pro používání fóra se musíš Přihlásit nebo Zaregistrovat.

Oznámení

Icon
Error

Možnosti
Přejít k poslední zprávě Přejít k nejnovější zprávě
lukyn  
#1 Odesláno : 8. října 2014 7:26:59(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Položili jsme několik otázek k tématu "Pohár mistrů" jeho prvnímu výherci v pilotním provozu, kterým se stal manažer PlusOne. Chtěli jsme zjistit, jak vnímá svou účast v Poháru mistrů a obtížnost v začátcích hry Racemania. A tady už vám přinášíme jeho pohled.

1. Jak hodnotíš Pohár mistrů celkově (náročnost)?
PlusOne: Je to hodně o štěstí, na koho člověk narazí. Vyhrál jsem ho v době, kdy většina hráčů byla na fóru chvíli, a ještě jsme nikdo pořádně nevěděli, jak to všechno vlastně funguje. Příště už to tak jednoduché rozhodně nebude.

2. Jakou taktiku jsi zvolil?
PlusOne: Studoval jsem předchozí jízdy každého soupeře v Poháru, s čim jel, jakého jezdce nasadil atd., samozřejmě mě zajímal i hráč jako takový, rank, úroveň, pocet vozu a zaměstnanců atd. Podle toho jsem se snažil odhadnout nebezpečnost.

3. Z čeho (z koho) jsi měl největší obavy?
PlusOne: Z Arkadije v semifinále

4. Používal jsi komponenty kupované za Cashdisky?
PlusOne: Ano

5. Kolik jsi investoval do celého Poháru mistrů?
PlusOne: Nedokážu spočítat, ale hodně. Vydražil jsem i jeden Speciál, ale to neberu jako investici vyloženě do Poháru.

6. Co je podle tebe důležité nezanedbat?
PlusOnes: Nevyplatí se podcenit soupeře. A nasadit nejlepšího a odpocateho jezdce

7. Testoval jsi si tratě před jednotlivými závody?
PlusOne: Ne pokaždé

8. Co plánuješ zlepšit do dalšího Poháru mistrů?
PlusOne: Z momentálního Poháru už jsem venku, takže prostoru pro vylepšování je mraky.
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.