logo
Ahoj manažere závodní stáje! Pro používání fóra se musíš Přihlásit nebo Zaregistrovat.

Oznámení

Icon
Error

Pravidla a zásady užívání fóra

Je nemožné, aby majitelé a provozovatelé tohoto fóra byly odpovědní za obsah všech příspěvkô. Příspěvky vyjadřují názory autora, ale ne nutně vlastníků a provozovatelů. Pokud máte pocit, že obsah zprávy na fóru je nevhodný, doporučujeme vám ihned informovat správce tohoto fóra.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, vulgární, obscénní, nenávistné, pomlouvačné, výhružné, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Pokud tak učiníte, může to vést k trvalému vyloučení z tohoto fóra. Všimněte si, že všechny IP adresy jsou logovány a můžou být použity při porušení těchto podmínek.

Souhlasíte s tím, že vlastníci a provozovatelé tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma, kdykoliv zjistí, že porušuje uvedná pravidla. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. I když tyto informace nebudou poskytnuty žádné třetí straně bez vašeho souhlasu vlastníci a provozovatelé nemohou být činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tyto cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení.E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální).

Souhlasíte, že nebudete používat žádné automatizované nástroje pro registraci a / nebo zveřejnění na úřední desce. Pro potřeby dodržování tohoto pravidla nám udělejete povolení monitorovat vaše přístupy.
Kliknutím na "Souhlasím" níže budete vázán podmínkami pro použití tohoto fóra.