logo
Ahoj manažere závodní stáje! Pro používání fóra se musíš Přihlásit nebo Zaregistrovat.

Oznámení

Icon
Error

Možnosti
Přejít k poslední zprávě Přejít k nejnovější zprávě
lukyn  
#1 Odesláno : 23. září 2012 12:58:17(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Popis správy seznamu přátel

Všichni uživatelé na tomto fóru se mohou označit dohromady jako komunita. Běžnou záležitostí v dnešních internetových komunitách je budování přátelských vztahů mezi uživateli. I na toto jsme mysleli, a proto je možné v prostředí fóra vytvářet svůj okruh přátel, s kterými jsi v kontaktu.


Přijetí pozvánky k přátelství
První možností jak se stát přítelem je přijmout pozvánku jiného uživatele, kterou ti poslal. Pokud ti přijde nová pozvánka k přátelství, obdržíš upozornění v samostatném okně nebo budeš mít v hlavním menu u položky "Přátelé" číslici v červeném poli, která zobrazuje počet nových pozvánek, které čekají na tvé vyřízení. Do sekce pro správu přátel se dosteneš kliknutím na "Ano" v upozorňovacím okně nebo kdykoliv kliknutím na "Přátelé" v hlavním panelu.
Nová pozvánka

Jakmile se dostaneš do sekce pro správu přátel, klikneš na záložku "Nevyřízené požadavky", kde se ti zobrazí seznam všech pozvánek od uživatelů. Zde už je na tobě, zda pozvánku přijmeš nebo ne. Pro příjem pozvánky doporučujeme kliknout na pole "Schválit a přidat" čímž přijmeš pozvánku a zároveň si přidáš uživatele do seznamu přátel. Pokud chceš pozvánku odmítnout, klikni na "Zamítnout".
Schválení nebo zamítnutí pozvánky

Zaslání pozvánky k přátelství
Ty sám si můžeš vybrat uživatele, kterého by si chtěl mít za přítele. Pozvánku je možné odeslat z profilu uživatele, tzn. že můžeš kdekoliv na fóru kliknout na uživatele, kterému chceš pozvánku poslat nebo si uživatele vyhledáš.
Vyhledat uživatele můžeš podle postupu popsaného zde.

Jakmile uživatele vyhledáš a dostaneš se do jeho profilu je možné odeslat pozvánku k přátelství kliknutím na text "Přidat do přátel", který je uveden za jménem uživatele.
Odeslání pozvánky

Poznámka: Seznam tvých odeslaných pozvánek k přátelství můžeš zkontrolovat v sekci "Přátelé" viz. obrázek
Odeslané žádosti

Odstranění uživatele ze seznamu přátel

Nejprve se musíš dostat do své sekce pro správu přátel. Do ní se dostaneš velmi jednoduše kliknutím na "Přátele" v hlavním menu fóra (toto lze vidět i na úplně první obrázku v tomto příspěvku).
Automaticky se dostaneš do první části v záložce "Seznam přátel". Odstranění přítele provedeš kliknutím na "Odstranit", které je u každého uživatele na konci řádku.
Odstranění přítele

Upraveno uživatel 23. září 2012 13:47:59(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.