logo
Ahoj manažere závodní stáje! Pro používání fóra se musíš Přihlásit nebo Zaregistrovat.

Oznámení

Icon
Error

Možnosti
Přejít k poslední zprávě Přejít k nejnovější zprávě
Kusimi81  
#1 Odesláno : 30. srpna 2014 15:45:25(UTC)
Kusimi81


Kategorie: Nováček fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 29.8.2014(UTC)
Zpráv: 3
Czech Republic
Bydliště: Brno

Můžete mi někdo poradit jak obnovit jezdcovi energii. Dík
lukyn  
#2 Odesláno : 31. srpna 2014 22:44:11(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Ahoj,

energie závodnímu jezdci i všem ostatním zaměstnancům se doplňuje každý den o půlnoci. Nedoplňuje se však na maximální hodnotu, ale pouze o 10 bodů. Větší detail najdeš v tomto příspěvku.
Zaměstnanci energie

Lukyn

Upraveno uživatel 31. srpna 2014 22:50:16(UTC)  | Důvod: Nespecifikován

Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
chycek  
#3 Odesláno : 17. září 2014 12:58:50(UTC)
chycek


Kategorie: Nováček fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 28.8.2014(UTC)
Zpráv: 5
Czech Republic

Co třeba možnost dopřát zaměstanci lázně, masáž... za nějaký poplatek dobýt trošku energie?
lukyn  
#4 Odesláno : 18. září 2014 22:39:45(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Úplně mi čteš myšlenky. Na toto téma mám už sesbíráno docela dost námětů a regenerace formou relaxu tam taky je. Dávalo by to smysl. Dokonce by se dalo uvažovat o energy drincích na jednorázové doplnění energie. Možná by se našly ještě nějaké další nápady?
Pokud by někdo nějaký měl, tak sem s ním.
Díky
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
redwing19  
#5 Odesláno : 23. září 2014 8:31:19(UTC)
redwing19


Kategorie: Nováček fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 21.9.2012(UTC)
Zpráv: 11

K tej energii by som ešte dal jeden návrh. Jazdec sa zlepšuje v seriály o 2, v turnaji(pohár) o 1. Bolo by fajn ak by sa za turnaj a pohár minulo jazdcovi iba 15 bodov energie. Je trošku na hlavu, keď sa mu za 70 kol závodu minie o 30 a za jedno kolo v turnaji(pohár) tiež o 30.
lukyn  
#6 Odesláno : 23. září 2014 10:01:16(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
No ale turnaj je taky psychicky velmi náročný. :-)
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
redwing19  
#7 Odesláno : 23. září 2014 11:17:08(UTC)
redwing19


Kategorie: Nováček fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 21.9.2012(UTC)
Zpráv: 11

To síce ano, ale je to kravina zvlášť ešte keď sa idú závody hneď po sebe a jazdci sa nestačia regenerovať.
m.artty  
#8 Odesláno : 23. září 2014 19:13:06(UTC)
m.artty


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 20.9.2014(UTC)
Zpráv: 38
Czech Republic

Původně odeslal redwing19 Přejít na zveřejněné příspěvky
To síce ano, ale je to kravina zvlášť ešte keď sa idú závody hneď po sebe a jazdci sa nestačia regenerovať.


Proto máš možnost mít až 6 zaměstnanců od 1 povolání. Ze začátku je to těžké to rozumně prokombinovat, ale časem to už jde :)
redwing19  
#9 Odesláno : 24. září 2014 8:09:51(UTC)
redwing19


Kategorie: Nováček fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 21.9.2012(UTC)
Zpráv: 11

Ahoj, keď už jazdíš na vysokej úrovni a rozhodujú stotiny na kolo tak pochopíš že ti nepomože ani 10 jazdcov. Pretože kvalitný jazdec v tejto hre sa oplatí viac jak nejaké drahé auto. Ale na to časom prídeš.
lukyn  
#10 Odesláno : 27. září 2014 16:23:09(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Náhodou, Marty zkušeně. :-) Jezdec je ale opravdu hodně důležitý. Rozdíly mezi maximálně vylepšenými vozy třídy 4 nebo speciální vozy už nejsou tak veliké a hodně do toho promluví závodní jezdec. Ale je to jak říká Marty, pokud chceš jezdit mezi lepšími, tak plný počet závodní jezdců je základ, bez toho nebudeš mít dostatek vytrénovaných závodních jezdců a bude se ti těžko vybírat ten nejvíce odpočatý.
Počet jezdců na 10 by nemělo smysl rozšiřovat, bylo by to už dost nepřehledné, ale zkusit to tím způsobem jak říkáte, a to umožnit zrychlenou nebo okamžitou regeneraci nějakou doplňkovou funkcí.

Já když třeba mám moc rozjetých závodů, tak prostě do některého nejdu naplno a nechám závodní jezdce odpočinout. Někdy dávám i duely bez závodního jezdce, aby se mi neunavili, ale získal jsem aspoň nějaké kredity.
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
redwing19  
#11 Odesláno : 29. září 2014 15:19:57(UTC)
redwing19


Kategorie: Nováček fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 21.9.2012(UTC)
Zpráv: 11

To je všetko pekné a viem o tom, nemyslite si že mám jedného závodného jazdca:-) Ale je hlúposť aby sa odpočítalo rovnako energie za jedno odjazdené kolo a za 70.
lukyn  
#12 Odesláno : 29. září 2014 17:02:15(UTC)
lukyn


Kategorie: Administration

Skupiny: Moderátor všeobecných témat, Moderátor pokecu, Moderátor SZS, Moderátor diskuzí, Hlavní moderátor, Administrators, Registered
Registrován: 14.8.2012(UTC)
Zpráv: 113

Bylo hlasováné: 2 v 2 příspěvcích
Však mi tě nepodceňujeme. Kdyby si neměl všechny závodní jezdce, tak by si nebyl ve třídě A, to je jasné. :-) Pokud se na to díváš takhle, logiku to má.
Hrajte online závodní manažer na RACEMANIA
Jsem členem sdružení závodní stáje PITBULL a jezdím s Bugatti...
bugatti
PlusOne  
#13 Odesláno : 30. září 2014 12:28:48(UTC)
PlusOne


Kategorie: Uživatel fóra

Skupiny: Registered
Registrován: 19.8.2014(UTC)
Zpráv: 43
Czech Republic

Původně odeslal lukyn Přejít na zveřejněné příspěvky
Však mi tě nepodceňujeme. Kdyby si neměl všechny závodní jezdce, tak by si nebyl ve třídě A, to je jasné. :-) Pokud se na to díváš takhle, logiku to má.


Když navíc započítáš fakt, že stejně jako při Turnaji se v Duelu jede jen jedno kolo, kde jezdci zmizí pouze půl procenta energie, pak už je to celé postavené na hlavu. Proto se k redwingovu názoru přikláním - smysl by dávalo, kdyby jezdci zmizelo dejme tomu 10% energie (přeci jen jede proti více soupeřům, ne pouze jednomu) místo 30% , tj. tak, jak za 70 kol v Seriálu.
Uživatelé, kteří si prohlížejí toto téma
Guest
Změnit fórum  
V tomto fóru nemůžete iniciovat nová témata.
V tomto fóru nemůžete na témata odpovídat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy mazat.
V tomto fóru nemůžete své zprávy editovat.
V tomto fóru nemůžete iniciovat průzkumy mínění.
V tomto fóru nemůžete hlasovat v průzkumech mínění.